Spread & Cut Planner
Gemini Spread & Cut Planner

Gemini Spread & Cut Planner, tasarım odası ile kesim odası arasındaki bağlantıdır. Serpme ve kesme işlemleri için hızlı ve kaliteli otomatik veya etkileşimli optimizasyon sağlar.

Operatör, müşteriye her model, beden ve kumaş için sipariş edilen ürün miktarını ve tercih edilen serpme uzunluğu, tabakadaki maksimum yaprak sayısı veya kumaş genişliğindeki kesme koşullarıyla ilgili bazı genel ayarları girer. Bu bilgiler ayrıca şirketin ERP sisteminden otomatik olarak da alınabilir. Gemini Spread & Cut Planner uygulaması, ürün gruplaması ve dağıtımı için en verimli planı otomatik olarak oluşturabilir, bu nedenle sipariş edilen miktarları elde etmek için minimum sayıda işaretleyici ve katman gerekir.

Bu otomatik işlem 1-2 dakikadan fazla sürmez. Kullanıcı birkaç otomatik ve manuel veya yarı otomatik döşeme planlama stratejisi arasından seçim yapabilir, bu nedenle en iyi sonuçlar her zaman elde edilir.

Kesme planını ve katmanlar ve optimize edilmiş işaretleyicilerin bir koleksiyonunu içeren siparişin tamamı, saklanması ve paylaşılması kolay tek bir merkezi dosyada saklanır. Bir Kesim Planı Raporu, kesim odasından geçen her siparişin çabası, zamanı, tüketilmesi ve verimliliği üzerine kapsamlı bir görünüm sunar ve operatörler için serpme makineleri ve kesiciler hakkında net bilgiler sağlar.

Gemini Spread&Cut Planner Genel Özellikleri

Otomatik ve manuel döşeme tanımı
Otomatik sipariş optimizasyonu
Kesme Odası sipariş raporu
Ploterler, kesiciler için ihracat
Diğer CAD sistemleri için ihracat
OTX açık format kullanan entegrasyon ERP sistemleri