GEMİNİ TEKNOLOJİSİNİN X19 VERSİYONU

GEMİNİ TEKNOLOJİSİNİN X19 VERSİYONU İLE TANIŞIN.
Şimdi sahip ol, geleceğin kapılarını arala!

X19 versiyon, Gemini CAD Systems ürünlerinin güncel versiyonudur.

CAD uygulamalarımızın yüksek seviyedeki yeniliğini, istikrarını ve olgunluğunu ve bulut hizmetlerine dayalı yeni gelişmelere açıldığını gösteren X19 kuşağı, Gemini CAD Systems ürünlerinin güncel versiyonudur. En son gelişmeler sayesinde X17 sürümünün doğal bir devamı olarak görülmelidir.

Uygulamaların önceki sürümleri, yani X9 ve X17, artık satış portföyümüzün bir parçası değildir. Bununla birlikte, X9 ve X17 ürünlerini kullanan müşterilere, uygun koşullara dayanarak (garanti veya servis sözleşmesi varsa), Gemini CAD Systems ve ortakları tarafından destek hizmetleri verilmeye devam edilecektir.

Gemini X19, günümüzün teknolojisidir.

CAD uzmanlarının kullandıkları sistemin, kolay bir ara yüze ve kullanışlı bir ortama sahip olmasını istediğini biliyoruz. Modern, basit, verimli ve güçlü fonksiyonlara ve özelliklere gereksinim duyacağınız gibi çalışmanızı ve ürünlerinizin kalitesini tasarlamak, geliştirmek, kontrol etmek, düzeltmek ve güvenceye almak için araçlara ihtiyacınız var. Çoğu şeyi işinizin gerektirdiği şekilde, ve belki de herşeyi, her zaman yapabilmek istiyorsunuz.
CAD teknolojisi açısından tüm bu son teknolojik uygulamalar, tam işlevsellik, yüksek stabilite ve çok iyi bir kullanıcı deneyimi seviyesi ile Gemini X19 CAD paketinin sunduğu imkan budur. Tüm bu değerlerin tadını çıkarmak , teknolojimizi tanımak için zaman ayırın ve en son ürünlerimizi keşfedin.

X19 CAD uzmanları, üretim ekipleri ve tüm kuruluşlar için önemli avantajlar olarak, not edilmesi ve hatırlanması gereken birkaç ayrıntı:

X19 CAD uygulamaları, tüm üretim iş akışları için, çalıştığınız esnek ürün endüstrisi veya sektörü ne olursa olsun, günlük ihtiyaçları ve ayrıca karmaşık veya gelişmiş görevleri yerine getirmenize olanak sağlar dikiş payı, köşeler, görüntüde birleşim, dikiş simülasyonu vb. ihtiyacınız olan her şey ile ilgili uygulamalar derhal sonuç vermeye ve üretimde kullanılmaya hazırdır
X19, CAD ortamını ERP’nizle ve diğer kurumsal sistemlerle ilişkilendirmek, ürünlerin geliştirilmesinde gelecek aşamaları hazırlamak için üretim süreçlerinizi kontrol ve optimize etmenize yardımcı olur. Kalıp Taslağı, Bağlantılı Parçalar, Gelişmiş Pileler , Model Geçmişi özellikleri tarafından sunulan entegrasyon avantajlarını keşfedebilirsiniz.
X19, iş geliştirme, niş sektörleri hedefleme veya yeni pazarlar açma gibi seri üretimin ötesinde örgütsel amaç ve ihtiyaçlar için verimli çözümler sunuyor. Daha fazla ayrıntı için MTM özelliklerini, Style Selector veya AutomART teknolojisini keşfedebilirsiniz.

Gemini X19 geleceğin teknolojisidir.

X19 bir kişi olsaydı, çok zeki bir insan ve aynı zamanda daima sonraki adımlar için hazır,her zaman daha fazlasını sunmak için istekli, olağan üstü bir öğrenci olurdu. Teknoloji açısından mevcut X19 ürün portföyü, yakında geliştirilecek olan Apogy adlı bulut hizmetleri platformumuzla, gelecek gelişmeler için mükemmel bir üstür.

Apogy, Gemini dünyasını yeni bir sonsuz olasılıklar dünyasına açan bir anahtardır: Endüstri 4.0 entegrasyonu ve iletişimi, otomasyon araçları, abonelik tabanlı lisanslar, talep üzerine hizmetler, dijital yönetim, sistemler veya ortamlar arasında dinamik ve paylaşılan bağlantı, perakende ve B2C uygulamaları ve daha fazlası. Evet, buradaki sınır tam anlamıyla gökyüzüdür.
Apogy platformu bu yıl sizin için kademeli olarak kullanıma sunulacaktır. Bu yazdan başlayarak, ilk uygulama düzeyi size aşağıdaki bulut hizmeti türlerine erişim sunacaktır:

Dijital DeğerYönetimi kategorisi, yani:
Bulut Depolama platformu ve yedekleme;
İş akışı Yönetimi – üretim iş akışlarını tasarlamak, ürün geliştirmede adımları ve aşamaları belirlemek, bir aşamadan diğerine geçmek için kurallar, şartlar ve prosedürleri belirlemek, her aşamaya katkıda bulunabilecek kullanıcı, yetkileri ve hakları,
Erişim Hakları Yönetimi – şifreleme özelliğini kullanarak dijital verilerinizi güvende tutun. Dosyalarınıza ve yaratıcı içeriğinize kim, ne zaman ve neden erişebileceği kararını siz verin.
Bespoke platformu
Özelleştirilebilir ürünler için talep üzerine siparişlerin tam yönetimi;
Ürünlerin kişiselleştirilmesi, bu değişkenlerin herhangi bir kombinasyonunu içeren, stil, ölçü ve / veya grafik dekorasyon yapılabilmesi;
kullanıcıların tercihine göre, platform kimliğine ve profillere göre sipariş depoları, ürün siparişi depoları oluşturulabilmesi;
Platform, müşterilerin tercihlerini ve siparişlerini toplamak için dinamik olarak bağlanılabilir ve çeşitli kanallara ve terminallere entegre edilebilir olacaktır: POS uygulamaları, e-ticaret platformları, mobil uygulamalar vb.;
Platform dinamik olarak CAD ortamına ve ERP’lere veya diğer kurumsal sistemlere bağlı tasarım kontrolüne, üretim siparişlerinin otomatik yönetimine, pastal yerleştirme, çizdirme ve kesme aşamalarının hazırlanmasına ve başlatılmasına ve hatta üretim siparişlerine dayalı rapor ve analizler hazırlanabilmesine olanak sağlar.
Apogy bulut hizmetlerine erişim, kullanıcıların kimlikleri, profilleri ve güvenli giriş kimlik bilgilerine dayanacaktır.

Bu hizmetlerin doğrudan yararlarının yanı sıra, Apogy’yi kullanarak bulut bilişimin özel avantajlarından tam olarak yararlanacaksınız:

Otomatik yazılım güncellemeleri – Artık güncellemeleri için endişelenip zaman kaybetmenize gerek yok; en son teknoloji sürümlerimize sürekli erişebilmeniz için ve düzenli yazılım güncellemeleri yapacağız;
Ölçeklenebilirlik – Her geliştirme aşamasında, işinizin değişken ihtiyaçlarını karşılamak için yüksek bir çeviklik ve esnekliğe sahip olan bulut kapasitenizi yüksek veya düşük ölçeklendirebileceksiniz,
Artan işbirliği, korumalı kalite, daha iyi kontrol – Ekipleriniz, bireysel yetkilere ve haklara dayalı olarak her zaman, her yerden, her yere, dosyalara ve belgelere erişebilir, bunları düzenleyebilir ve paylaşabilir;bir artı olarak, şirket yetkilileri bu ortak çalışmayı ve katkıları yönetebilecek, organize edecek ve denetleyebilecektir; Tüm dosyalar merkezi olarak depolandığından herkes içeriğin yalnızca bir sürümünü görebilir pozisyonda olacak ve bu da işbirliğinin artması, ürün kalitesinin artması, hata riskinin azalması anlamına gelmektedir.
Mobilite, erişilebilirlik – İnternet ve bir bulut bilişim bağlantınız varsa, her yer iş yeriniz; Böylece meslektaşlarınıza daha fazla çalışma seçeneği sunabilirsiniz, farklı ofis konumları, zaman dilimleri ve bölgelerdeki insanlarla daha kolay işbirliği yapabilirsiniz, çalışma gücünüzü yeniden düzenlemek ve verimliliğini artırmak için sisteme telekomünikasyon çözümleri ekleyebilirsiniz.
Güvenlik – bulut bilişim, daha iyi bir içeriğe ve yaratıcı hakların korunmasına, belgelerin daha iyi kontrolüne, depolanan veri ve dosyalarda daha fazla güvenlik sağlamanıza, kayıp veya kırılmış aygıtlara ve dijital varlıklarınızı tehdit eden diğer olaylara karşı yüksek korumaya sahip olursunuz,
Performans ve rekabet gücü – bulut bilişim, kurumsal sınıf teknolojisine erişim anlamına gelir; herkes için – hatta daha küçük işletmeler için bile, kullanıcıların pazar ihtiyaçlarını ve zorluklarını daha hızlı, daha iyi ve daha verimli bir şekilde karşılamalarını sağlamak amaçlanmıştır.

Gemini x19, tadını çıkarın...