Nest Expert
Gemini Nest Expert

Gemini Nest Expert, 2009’dan beri otomatik yerleştirme modülünün etkinliği ve hızı konusunda lider konumdadır. Bu performans, daha sonra çok makineli yuvalama ve yuvalama sunucularının ve yuvalama çiftliklerinin görünümüne dönüşen çok çekirdekli paralel işleme dayalı tescilli yuva algoritmaları nedeniyle elde edildi. Gemini CAD, bu alanda öncü olup, esnek malzemelerin yerleştirilmesi için bu tür çözümleri öneren ilk kişidir.

İkizler Yuva Uzmanı, her bir parçanın özelliklerine ve özgürlüğüne göre, belirli genişliklerde ve büzülmelerde, basit, katlanmış veya boru şeklindeki kumaşlarda, ekoseli, çizgili veya tekstüre veya gölgelenme olmadan tam otomatik yuvalama yapabilir. Gemini Nest Expert, yuvalama sonuçlarını tüm ana endüstri standartlarında yayınlayabilir: DXF-AAMA,

HPGL-PLT, ISO-CUT ve RS274D. Otomatik yerleştirmeden sonra, işaretçiler doğrudan çizilebilir veya otomatik kesme makinesine gönderilebilir.

Gemini Nest Expert, Dijital Tekstil Baskısı için bir empoze yazılımı uygulamasının işlevini yerine getirerek grafiksel içeriği (yazdırmaya hazır PDF ve EPS dosyalarını) içe ve içe aktarma özelliğine sahiptir. Yuvalanmış sonucu doğrudan geniş formatlı bir dijital yazıcıya ve VisionCUT tarama sistemli tek bir kesiciye gönderebilir.

Yerel CAD ve desen dosyalarını diğer CAD sistemlerinden içe aktarma kabiliyetine bağlı olarak, Gemini Nest Expert, daha az verimli otomatik yuvalama özelliğine sahip diğer CAD çözümlerinde çalışan şirketler tarafından yuva sunucusu olarak kullanılabilir.